Dzisiaj jest środa, 20 Sie 2014
Znajdujesz sie w:     Home Kontakt
Proboszcz parafii - ks. Wiesław Drążek
Adres:
ul. Raduńska 87
NIESTĘPOWO
Pomorskie
83-331 Przyjaźń
Polska

List: Ten adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. Javascript musi być włączony żeby móc go zobaczyć.
Telefon: 58 681 78 37
http://www.parafia-niestepowo.pl

 


Z życia kościoła

Fundacja "Opoka" - Aktualności
Fundacja "Opoka" - Aktualności serwisu www.opoka.org.pl i Radia Watykańskiego
Fundacja "Opoka" - www.opoka.org.pl
  • Papież na audiencji ogólnej dzielił się wrażeniami z Korei
    W minionych dniach dane mi było odwiedzić młody i dynamiczny Kościół, zbudowany na świadectwie męczenników i ożywiany duchem misyjnym w kraju, w którym spotykają się pradawne kultury azjatyckie i niezmienna nowość Ewangelii – w tych słowach opowiadał Papież o swej wizycie w Korei Południowej. Relacji z podróży poświęcił całą katechezę. Tak została ona streszczona po polsku.
  • Białoruś: modlitwa w intencji prześladowanych
    Kościół Katolicki na Białorusi w dalszym ciągu modli się za prześladowanych chrześcijan w Iraku oraz w intencji pokojowego rozwiązania narastającego konfliktu. Wyrazem tej modlitwy była uroczysta Msza w mińskiej archikatedrze pw. Imienia Najświętszej Maryi Panny. Eucharystii przewodniczył nuncjusz apostolski na Białorusi abp Claudio Gugerotti.
  • Słowacja: tydzień modlitw o pokój na świecie
    Na Słowacji trwa tydzień modlitw o pokój i jedność między narodami. Zgodnie z apelem słowackiego episkopatu specjalna modlitwa jest odmawiana codziennie po Komunii podczas wszystkich Mszy w kościołach całego kraju.