Dzisiaj jest poniedziałek, 31 Sie 2015
Znajdujesz sie w:     Home Kontakt
Proboszcz parafii - ks. Wiesław Drążek
Adres:
ul. Raduńska 87
NIESTĘPOWO
Pomorskie
83-331 Przyjaźń
Polska

List: Ten adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. Javascript musi być włączony żeby móc go zobaczyć.
Telefon: 58 681 78 37
http://www.parafia-niestepowo.pl

 


Z życia kościoła

Fundacja "Opoka" - Aktualności
Fundacja "Opoka" - Aktualności serwisu www.opoka.org.pl i Radia Watykańskiego
Fundacja "Opoka" - www.opoka.org.pl
  • Bp Muskus: potrzeba modlitwy o dobre owoce ŚDM
    Wierzę, że miłosierny Bóg przygotował dla młodych wielkie rzeczy w czasie ŚDM. Naszym najważniejszym zadaniem jest dziś modlitwa o otwarcie ich serc na przyjęcie tych darów – mówił bp Damian Muskus podczas Dni Katechetycznych Archidiecezji Krakowskiej, które odbywają się w Auli Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. Wśród najważniejszych wyzwań na ostatni rok przygotowań do spotkania młodych wymienił troskę o rejestrację jak największej liczby polskiej młodzieży, otwarcie domów na przyjęcie pielgrzymów oraz modlitwę o dobre owoce Światowych Dni Młodzieży.
  • Kardynał prosi katechetów o zaangażowanie w przygotowania do ŚDM
    Kolejny rok szkolny i katechetyczny rozpoczyna się w atmosferze przygotowań do Światowych Dni Młodzieży – powiedział kardynał Stanisław Dziwisz poczas Dni Katechetycznych Archidiecezji Krakowskiej, które rozpoczęły się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.
  • Solidarnościowe uroczystości w Lubinie
    W niedzielę 30 sierpnia, podczas Mszy św. i spotkania przy Pomniku Pamięci Ofiar Lubina 82, uczczono 35 rocznicę powstania NSZZ Solidarność w regionie Zagłębia Miedziowego oraz 33 rocznicę śmierci, trzech uczestników pokojowej demonstracji przeciwko stanowi wojennemu 31 sierpnia 1982, zastrzelonych przez ZOMO.